Ja Jums steidzīgi ir vajadzīga nauda, bet nav, kam aizņemt, palīdzēt jums ir spējīgs ātrais kredīts vienā no Latvijas nebanku kreditoriem.

Maksimālā summa

Salīdzināt
Saņēmšanas laiks Pirmais kredīts
bezmaksas*
Vecuma
ierobežojums
Maksimālā summa Pieteikums
10 min. 20 – 75 € 425 € 425Saņemt aizdevumu
👁 1249
Akcija
15 min. 20-75 € 3000 € 3000Saņemt aizdevumu
👁 1200
10 min. 20 - 75 € 425 € 425Saņemt aizdevumu
👁 1145
5 min. 18-70 € 1500 € 1500Saņemt aizdevumu
👁 1209
15 min. 21 – 70 € 2000 € 2000Saņemt aizdevumu
👁 1222

Ātrie kredīti

Rodas situācijas, kad nauda ir vajadzīga momentā, tieši šeit un tūlīt, bet līdz algai ir tālu, un tuvinieki nevar aizdot. Tieši tiem, kam radās tāda problēma, tika izveidots pakalpojums „ātrais kredīts”. Ar tā palīdzību var saņemt noteiktu naudas summu mazāk par pusstundas laikā kopš pieteikuma iesniegšanas vai griešanas kompānijas ofisā momenta.

Ātrā kredīta priekšrocības

 1. Vienkāršība – ir vajadzīgs viens dokuments – pase. Kā arī pietiek norādīt mobilā tālruņa numuru un darba vietu. Nav nepieciešamas nekādas papildus izziņas no darba vietas, no dzīves vietas utt.
 2. Ērtība – pieteikumu vairākuma noformēšana notiek kompānijas mājas lapā, kurā ir jāaizpilda tikai viena lappusīte un mazliet jāpagaida.
 3. Ātrums – pieteikuma apstrādes laiks vidēji aizņem no 10 līdz 20 minūtēm, un pārskaitīšana notiek vienas darba dienas laikā.
 4. Uzticības pilna attieksme – nav vajadzīga galvotāju piesaistīšana vai ķīla izmantošana. Kā arī kompānija var neņemt vērā apmaksas aizkavējumus un iekļūšanu tā saucamajos „melnajos sarakstos”.
 5. Neierobežotība – mājas lapas darbojas diennaktī, un jebkurā ērtā laikā tajās var noformēt pieteikumu un saņemt atbildi.
 6. Tālredzība – ir daudz kredīta dzēšanas variantu, starp kuriem jebkurš atradīs izdevīgu, kā arī ir daudz paņemtās naudas ieskaitīšanas iespēju.
 7. Cieņa pret klientu – kredīta termiņu var pagarināt, ja ir radusies grūta dzīves situācija.

Ātrie kredīti Latvijā – vispopulārāko kreditoru saraksts

 • Ondo
 • SMScredit
 • CreditON
 • Vivus
 • AS MiniCredit
 • Atrie krediti
 • VIA SMS
 • Credit24

Bet tas nav pilns saraksts; Jūs varat iepazīties ar visiem nebanku kreditoriem, izmantojot mūsu salīdzināšanas tabulu.

Ātro kredītu noteikumi

Vecums – gandrīz visas organizācijas uzsāk izskatīt pieteikumus no klientiem, kam jau ir 20 gadi, patīkamais izņēmums ir Credit24.lv, kas pazemina vēlamo vecumu līdz 18 gadiem. Augstākais vecuma slieksnis 70 – 75 gadi, izņemot kompānijas LATCREDIT.lv un VIA SMS.lv, tās atteic klientiem, kuri pārsniedz 65 gadus.

Dokumenti – pietiek pases un pilsonības esamības, kaut dažas kompānijas strādā arī ar citu valstu pilsoņiem.

Papildus ziņas – ir obligāti jānorāda reāli eksistējošais funkcionējošais, klientam piederošais mobilā tālruņa numurs, jo tieši uz to nāks aktivizācijas kodi, pārskaitījumu dati un ziņas par maksājumiem.

Kredīta apmēri – minimālā aizņēmuma summa gandrīz visās organizācijās sākas no 5 EUR, izņemot VIA SMS.lv, AS Mini Credit.lv un Credit24.lv, kuras sāk atskaitīšanu no 50 EUR. Maksimālā summa ir ap 500 EUR, izņemot Vivus.lv, kura piedāvā kredītu līdz 1500 EUR, un Credit24.lv, kura var piedāvāt 3000 EUR. Atsevišķi darbojas VIA SMS.lv, kura atļauj izsniegt klientam, kurš pieteicās pirmoreiz, ne vairāk par 250 EUR, otro reizi summa palielinās līdz 350 EUR un tikai trešo reizi summa sasniedz 500 EUR.

Procentu likme – pieskaitīta ik mēnesī un vidēji ir 10% no paņemtās summas mēnesī. Nedaudz vairāk ir AS Mini Credit.lv – 12, un vislielākā ir Credit24.lv – sasniedz pat 24%, tomēr šī organizācija veiksmīgi strādā ar jaunajiem cilvēkiem, sākot no 18 gadiem, un neprasa galvotājus un ķīlu.

Lēmuma gaidīšanas laiks vidēji ir 10-16 minūtes no pieteikuma aizpildīšanas brīža.

Termiņš, uz kuru var paņemt kredītu. Minimālos termiņus no 1 līdz 30 dienām piedāvā SMScredit.lv, AS Mini Credit.lv, VIA SMS.lv, Ondo.lv; CreditON.lv pagarina termiņu līdz pusgadam, vislielākais termiņš ir Credit24.lv – 2 gadi.

Kredīta noformēšanas procedūra – vienkārši un ērti

 • Apmeklēt kompānijas mājas lapu un izvēlēties skaitītājā summu un laiku, lai orientēti uzzinātu maksājuma summu un dzēšanas termiņu.
 • Pēc summas noteikšanas ir jāspiež speciālā poga ar uzrakstu „paņemt kredītu” un iziet reģistrāciju.
 • Reģistrācijas laikā būs nepieciešams norādīt šādus datus;
 • e-pastu;
 • mobilā tālruņa numuru;
 • kontu, uz kuru akceptēšanas gadījumā tiks pārskaitīta kredīta summa;
 • klienta patstāvīgi izdomāto personīgo paroli;
 • piekrišanas ar organizācijas noteikumiem apstiprināšana;
 • Pēc reģistrācijas un reģistrācijas apmaksas telefonā jāievada kods, kas bija saņemts īsziņā.
 • Pēc tam tiek piedāvāta anketa, kurā ir jāievada pases dati, ziņas par darbu un ikmēneša ienākuma apmērs.
 • Dažas kompānijas izlaiž cauri šo soli un dod aizdevumu tikai tālruņa un pasta pamata.
 • Pēc akceptēšanas pieprasītā summa pienāk uz norādīto kontu darba dienas laikā.
 • Paņemtais kredīts ir jāatdod atpakaļ noteiktajā termiņā pilnībā vai līdzīgās daļās ik mēnesī vai ik nedēļas.
 • Turpmākās pieteikšanas gadījumos būs pietiekoši tikai ieiet personīgajā profilā, un nekādi maksājumi netiks piedzīti.

Kas ir jāzina tiem, kuri noslēdz ātras kreditēšanas līgumu

Pirms termiņa samaksātais kredīts uzdāvinās ne tikai iespēju atkārtoti un ar izdevīgākiem noteikumiem griezties organizācijā, bet arī dos priekšrocību, samazinot pārmaksas summu.

Paņemtais kredīts, neatkarīgi no summas un termiņa, ir jādzēš pilnībā un savlaicīgi. Aizkavējumi un parādi turpmāk var novest līdz kredīta noformēšanas atteikumam un pat arī līdz parādu piedzīšanai.

Gadījumā, ja klients saprot, ka veikt kārtējo maksājumu vai kredīta dzēšanu nav iespējams personīgo, no viņa neatkarīgo iemeslu vai apstākļu dēļ, ir jāsazinās ar kredīta organizāciju, negaidot atmaksas dienu.

Pēc iemesla paskaidrojumiem tiks rekomendēts izvēlēties vairākus variantus, kas ļauj pagarināt termiņu un nesabojāt savu kredīta vēsturi:

 • Ieiet kompānijas mājās lapā un atrast sadali „līguma pagarināšana”, ievadīt tā numuru un summu. Tālāk izvēlēties pagarināšanas termiņu un saņemt jauno summu, kura ņem vērā procentus par papildus dienām.
 • Ieiet savā profilā un tur pagarināt termiņu un uzzināt jaunā aizdevuma summu.
 • Piezvanīt uz „karsto līniju” un tur pagarināt termiņu un uzzināt aizdevuma jauno summu.
 • Griezties ofisā un palūgt par refinansēšanu ar summas saglabāšanu, pagarinot termiņu, bet ir jāpierāda stāvokļa smagumu un iesniegt pilnas savlaicīgas aizdevuma dzēšanas garantijas.

Ātrais kredīts ir izdevīga iespēja atrisināt negaidītas problēmas un nepasliktināt dzīves kvalitāti, mierīgi dzīvot līdz aizkavējošas algas, aizbraukt atvaļinājumā, izmantojot „karstās ceļazīmes”, un paspēt uz pasakainām izpārdošanām.

1 Zvaigzne2 Zvaigzne3 Zvaigzne4 Zvaigzne5 Zvaigzne (179 votes, average: 4.33 out of 5)
Loading...